KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377061
nr 1437 7061
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, "Dans". Signerad, daterad -79. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 34x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:09:29
10/12 22:59:26
Louise Ljubi Lidströmer
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)